V oblasti PPC reklamy se věnujeme systémům
Google Ads, Sklik a Facebook

Tvorba a správa PPC

U nás je důležité, abychom vaše očekávání a cíle dokázali naplnit co nejlépe. Chceme poznat váš byznys a potřeby, abychom vám mohli navrhnout efektivní strategii pro tvorbu kampaní PPC. Všechny tyto informace spolu projdeme na osobním setkání a na základě této konzultace vám vytvoříme návrh strategie, která bude v souladu s aktuálními trendy platforem Google Ads, Sklik, Facebook a Instagram.  

Pravidelné konzultace s klientem jsou pro nás nedílnou součástí tvorby PPC kampaní. Během těchto konzultací společně procházíme výsledky kampaní a navrhujeme další kroky, které mohou být provedeny pro dosažení ještě lepších výsledků. Věříme, že tato otevřená a průhledná komunikace nám umožní dosáhnout maximální efektivity PPC kampaní.  

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro tvorbu kampaní PPC, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme dosáhnout vašich marketingových cílů.

Služby

Certifikace a ověření

Kontaktní formulář

*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem odborné a profesní komunikace navazující na zaslané údaje, nebo pozvání na osobní schůzku. Osobní údaje slouží výhradně pro potřebu AdsOne.

Větší důvěryhodnost, více zákazníků a vysněné zisky. Důkaz, že to opravdu funguje.