V oblasti PPC reklamy se věnujeme systémům
Google Ads, Sklik a Facebook

Konzultace PPC

Máte PPC reklamy v malíčku, ale přesto se vám stává, že investice do reklam má nízkou návratnost nebo potřebujete poradit s vylepšením výkonu vašich reklamních kampaní? Pokud ano, nabízíme vám službu konzultace PPC, která vám pomůže zlepšit výkon vašich reklamních kampaní.

Díky naší bohaté praxi v oblasti PPC reklamy se dokážeme rychle a efektivně zaměřit na konkrétní oblasti, ve kterých lze vylepšit výkon vašich reklamních kampaní. Konzultaci děláme na míru vašim potřebám, přičemž respektujeme specifika vašeho oboru a vašich konkrétních reklamních kampaní.

Během konzultace se s vámi podělíme o naše zkušenosti a navrhneme vám možné kroky, jak situaci řešit. Zaměřujeme se na identifikaci klíčových problémů, jako je nevhodný výběr klíčových slov, nedostatečně relevantní inzeráty nebo cílové stránky, špatná konfigurace účtu, nebo nesprávně nastavené aukční strategie.

Po konzultaci PPC Vám poskytneme podrobnou zprávu s konkrétními návrhy a doporučeními, jak zlepšit výkonnost vašich reklamních kampaní. Budeme vám k dispozici i po skončení konzultace, abychom vám pomohli s realizací navrhovaných změn a optimalizací kampaní.

Kontaktujte nás a využijte naší služby konzultace PPC, abyste získali maximum z vaší investice do reklamy!

Služby

Certifikace a ověření

Kontaktní formulář

*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem odborné a profesní komunikace navazující na zaslané údaje, nebo pozvání na osobní schůzku. Osobní údaje slouží výhradně pro potřebu AdsOne.

Větší důvěryhodnost, více zákazníků a vysněné zisky. Důkaz, že to opravdu funguje.