V oblasti PPC reklamy se věnujeme systémům
Google Ads, Sklik a Facebook

Audit PPC

Hledáte spolehlivého partnera pro audit PPC reklam, který vám pomůže optimalizovat vaše reklamní kampaně? U nás jste na správné adrese! Zaměřujeme se jak na podrobné audity PPC kampaní, tak i na celkové audity PPC účtů. Nemáte výsledky, které jste od svých placených online reklam očekávali nebo máte pocit, že je na čase vše podrobně zkontrolovat? Pravidelné PPC analýzy jsou esenciální pro správné fungování všech reklamních účtů.
V rámci auditu PPC provedeme detailní analýzu PPC ve vašich účtech v Google Ads, Sklik, Facebook a zbožových vyhledávačích, abychom identifikovali oblasti, které mohou být vylepšeny a optimalizovány a následně mohla být zvýšena výkonnost vašich webových stránek či e-shopu, a především návratnost Vašich investic.

Vaše cíle a potřeby jsou pro nás základ

Pro zpracování auditu PPC potřebujeme znát vaše cíle a potřeby, abychom mohli provést hloubkovou analýzu vašich PPC kampaní. Během auditu se zaměřujeme na to, zda nastavení vašich kampaní reflektuje Vaše cíle a zda jsou kampaně efektivní v dosahování vašich cílů. Správně nastavené kampaně jsou základem úspěchu při inzerci na internetu.

Co vše pro Vás v rámci PPC auditu uděláme?

Zkontrolujeme celkové nastavení Vašeho účtu, zda je vše nastaveno, jak má být, a dle posledních trendů,

● zda správně funguje měření konverzí a cookie lišta,

analýzu klíčových slov ve Vašich reklamách,

● zaměříme se na výkon Performance Max kampaní, které jsou nyní tahouny všech účtů

kontrolu cílení reklam, zda opravdu oslovujete své zákazníky,

atraktivnost textů v reklamách,

● provedeme i analýzu cílových URL na webových stránkách,

● a mnoho dalších aspektů pro efektivní fungování kampaní.

Online marketing a PPC systémy jsou velmi dynamické a to, co platilo včera, již nemusí platit dnes z důvodu častých aktualizací ze strany reklamních systémů. Proto držet krok s aktualizacemi je klíčové pro úspěšnou PPC reklamu. Přenechte starost o reklamy na specialistech a soustřeďte se na to, co Vám jde nejlépe – Vaše podnikání.

Jaké budou další kroky?

Na základě výsledků auditu PPC navrhujeme opatření, která vám pomohou vylepšit a optimalizovat vaše reklamní kampaně, maximalizovat návratnost investice a snížit náklady na reklamu.

S námi si můžete být jistí, že vaše reklamní kampaně budou optimalizovány a připraveny na dosažení nejlepších výsledků!

Chcete zjistit více o tom, jak Vám naše PPC audity mohou pomoci?

konzultace zdarma.jpg

nebo

Služby

Certifikace a ověření

Kontaktní formulář

*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem odborné a profesní komunikace navazující na zaslané údaje, nebo pozvání na osobní schůzku. Osobní údaje slouží výhradně pro potřebu AdsOne.

Větší důvěryhodnost, více zákazníků a vysněné zisky. Důkaz, že to opravdu funguje.